Türk Malı En Kaliteli Mama

Warriorsans

Türkiye’de üretilen ama kaliteli olan mamalar var mı? Mystic falan var oda pek kaliteli sayılmaz. Acana/orijen/n&d gibi Kaliteli mamalara benzer hiç Türk markası görmedim

31 CEVAP

Renklipati

Herşeyimizi yurtdışından getirir alır olduk, altı üstü bir kedi maması ne var doğru düzgün içerikli üretim yapsalar da bir dünya para vermesek yurtdışı mamalarına

Poncimin

İçeriğine, o fiyata rağmen güvendiğimizi varsayarsak Mystic olabilir. En iyisi içerik olarak o gibi sanırım. Bir de Mystic'i üreten firma üretiyordu sanırsam, çıktı mı bilmiyorum Klicker kedi maması vardı. O da olabilir. Başka da bilmiyorum.

[Yetişkin Somonlu İçeriği:]

Taze ve kurutulmuş somon ve deniz balığı (%45 kurutulmuş somon, %15 taze balık, %5 hidrolize balık), patates, bezelye, kurutulmuş hamsi, kurutulmuş karides, tavuk yağı, balık yağı, nupro, bira mayası, hidrolize ciğer, kurutulmuş kabak, kurutulmuş havuç, kurutulmuş elma, nar tozu, kurutulmuş yaban mersini tozu, kurutulmuş fesleğen, kurutulmuş papatya, biberiye, glisin hidrat demir şelat 280mg, bakır şelat 93mg, antioksidanlar, harnup tozu, üzüm çekirdeği tozu, zerdeçal kökü tozu, yucca, deniz yosunu, yeşil çay, glukosamin, kondroitin, sızma zeytin yağı

Sitesi:
http://www.klicker.com.tr/tr/

Palyaco

Klicker yakında çıkacak yeni yılda içeriği super ötesi olan natura yerli üretim pronatura tahilsiz yerli üretim obivan selection yerli üretim

fumigo

Evet. MyCat diye bir marka var. İçerik süper. Volipet satıyor. Çok güzel gerçekten içerdik. Denemek isterim

fumigo

Ben MyCat markasında çok nadir okudum olumsuz yorum. Genelde paketleme hataları , kargo hatalar vs. Baya da araştırdım. Lider pet Güven verse de Türk mallarona ön yargılıyım

Ayssgul

Keşke üretseler de kullansak güzel bir mama. Varsa da ben hiç görmedim orijen, acana ve Nd ile yarışacak bir yerli üretim mama.

Lils

Şu an mystic ama hermos firması mystic bir üst level çıkaracak klicker. Zaten @palyaco bahsetmiş. Çıkınca fiyatına göre denemeyi düşünüyorum. Nd ile yarışır ama acana ile yarışmak için içerikte acana kadar detay vermeleri gerek bence

Palyaco

Klicker pandemden dolayi çıkmadı suan tüm denemeleri yapılıyormuş yeni yılda satışta olucak hermos firmasında arkadaşım çalışıyor birde mycat var içeriği yarışır ithal mamalarla içeriğinde kullandığı guzel urunler var kedilerin sağlığı için ve yorumları guzel yemeyen kedi yokmus

fumigo

Kontrol Ettim. Lider firmasının

orhdoner

Walla ben de görmedim genel de ama felicia iyi geldi diyen de çok oldu çevremde ben kullanmadım hiç ama söyleyenler var yani ☺️

Warriorsans

@fumigo Mycat içerik olarak güzel duruyor ama çok fazla memnun kalmayan gördüm açıkçası denemeye çekindiğim bir mama

Warriorsans

@poncimin klicer markasını ilk kez duydum içerik çok iyi duruyor ama yeni çıkan mamalara karşı aşırı bir ön yargım oluyor 😅 umarım güzel bir mama olur

Warriorsans

@palyaco klicker baya iyi duruyor içerik olarak umarım güzel bir mama olur. Diğerlerini bilmiyorum ama obivan selection da güzel sayılabilecek bir mama gibi içerik olarak oda yeni çıktı sanırım yada ben yeni gördüm

Warriorsans

@fumigo çevremden hep olumsuz yorum duydum belki bana öyle denk gelmiştir tabi her kedide etkisi farklı oluyor. Ama keşke şöyle acana kalitesinde güvenilir bir Türk markası mama olsa da kullansak