Acana First Feast Ve Brit Care Kısır (Tavşanlı)

theyusra

merhabalar efenim ✍️ bugün beni petlebiden arayıp platformumuza kattığınız bilgilerden dolayı kedinize hediye göndermek istiyoruz dediler 🥺👉👈 sonra mama seçmemi istediler ve ben de seçeneklerden brit care tavşanlı dedim bir anda, düşünmedim yani spödşsödşe olay şu ki Pandora kısır ama kilo sorunu vs olmadığı için hala yavru maması yiyor ve daha 15 gün önce falan acana'ya başlamıştık artık true instinct original bulmak zor olduğu için. şimdi ben brit care tavşanlı kısır kedi maması istedim ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum beni bi aydınlatırsanız çok güzel olur hahshahsha

6 CEVAP

simbakedi

kedinize iyi gelirse iyi yapmışsınız bence. kilo sorunundan ziyade eğer kilosu olması gerekenin altındaysa yavru yenmesi öneriliyor genelde. all life stages alma şansınız varsa kediniz için daha iyi. ama tavşanlıyı severse tadını falan kademeli geçiş yapıp ya da bitene kadar karıştırıp verebilirsiniz. brit care de içeriğinin acanadan düşük yanı yok pek bence

Ayssgul

Bence bir şans verebilirsiniz. Kilosu normal ise sorun olmaz. Simbakedi’nin de dediği gibi kilosu normalin altında ise kitten mama öneriliyor. Severse dönüşümlü ya da karıştırarak kullanabilirsiniz.

theyusra

@simbakedi evet evet haklısınız biliyorum, kafamı karıştıran tek nokta birinin yavru birinin kısır maması olmasıydı ama dediğiniz gibi karıştırıp verince sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ben de

simbakedi

ya acana zaten çorba gibi içerikli tavşan da eklense bir şey olmaz bence ajkhdakjsds

theyusra

COK DOGRU OWKDOWKDOWJDOEJDIEJDIWJ

Palyaco

Kullandınız mamayla karışık verin brit care ishal yapıyor elinizdeki mamayla karışık verin 3 haftaya yayın sorun yaşamazsınız