Kedi Hamilemi Degilmi

Yavuz040508

Bizim bahcede olan bir kediyi kisirlatirmak icin eve aldim 13 gundur burda ben eve almaddan once hayvanin karni sis falan degii ben eve aldim zamna sanki biraz sist memlei 1 2 biraz buyuk gerisi cok kucuk 14 devlet veterindn randovu aldim kisirlatircam eger hamile ise kisirlatirma olurmu yada cocuklari alirlarmi hayvanin bu arda hayvani aldiltan 1_2 gun sonra kizam oldi gecti suan gene kizan gibi yardimci olirsanj, sevinirim birde hayvan hamile ise ka. Yavrusu oldini nasil anlicaz

4 CEVAP

sebii

Kediler ortalama 2 ayda doğum yapar. Benim kedimin hamile olduğu 1 aydan sonra iyice belli oldu. Lütfen önce muayene ettirin eğer hamileyse bekleyin yavrular 2 aylık olup sütten kesilene kadar. Ayrıca kedilerin en fazla 6 yavrusu oluyor diye biliyorum.

KedimVar

Siz eve aldıktan sonra kızgınlığa girdiyse hamile değildir. Hamileyken de kısırlaştırma yapılabilir ama yavrular ölür. Bir de hamilelikte 5. Haftadan sonra karın şişer, 21. Günden sonra memeler belirginleşir.

Yavuz040508

Cevap verdiniz icin saglun .

Yavuz040508

Hayvan 26 beri evde ve bugun gene kizan oldu hamile olma durumu varmi yokmu anlaya bu sekilde beli olurmu .bide hayvan kizanken kisırlatirma yapila bilirmi