Kedim Cins Kediye Benziyor?

Anonymus297519

Büyüdükçe cins kedilere benzemeye başladı kurban bayramının 3. Günü yavru 1 aylık kadarken bahçede bulmuştum miyavlamaktan sesi kısılmıştı büyüdü aşıları için veterinere gideceğiz sizce veteriner cins olup olmadığını söyler mi kedimi gören cins sanıyor ben cinslerden anlamıyorum. Yavruydu annesiz kaldığı için sahiplendim.

21 CEVAP

edadnmzr

Merhaba ☺️ Ben mavi rus cinsine benzettim. Ama british mavi rus kırması da olabilir ❤️

Gimlihanim

Cins midir bilmiyorum ama çok güzelmiş maşallah 😻😊

Warriorsans

Çok güzel bir kedi, uzun sağlıklı mutlu bir ömrü olsun inşallah💞 gri tekir kediler oluyor, bence tekir 😻

Lils

Britishler daha kilolu oluyor. Mavi Rusa benziyor ama Mavi Rus'lar Türkiye'de çok nadir kediler o yüzden gri kürklü klasik bir kedi.

theyusra

benimkide öyle :D hem vücut hem davranış olarak aynı maine coon/norveç orman kedisi kırması gibi. biyolojide mümkün mü bilmiyorum ama en mantıklı gelen seçenek şey gibi ; zaten bunların genlerinde bütün ırklar var, eğer bu genler çekinik şekilde bir araya gelmişse böyle olmuş olabilirler diye düşünüyorum açıkçası :/

pasakli_

YÜZ TİPİ, ÖZELLİKLE GÖZLERİ VE TÜY RENGİ MAVİ RUS.

KEDİNİZİN MAVİ RUS OLDUĞUNA YEMİN EDEBİLİRİM AMA KANITLAYAMAM 😂

Anonymus297519

Tekir de bir cinstir ki illa cins olsun demedim sadece soru soruyorum bilgilenmeye çalışıyorum görüşleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻

Anonymus297519

@Gimlihanım çok teşekkür ederiz ❤️🐈‍⬛

Yaa çok şirin maşallah cins gibi ama her cins güzeldir allah uzun ömürler versin. ♥️🥰 Veteriner cinsini söyler burada da bilen olurdur ama

orhdoner

Çok tatlıymış maşallah 🥰 Allah uzun sağlıklı ömürler versin 🙏 Veterinere götürdüğünüzde söyler mutlaka ben de bilemiyorum tam ama benziyor british gibi sanki emin değilim

Anonymus297519

Hepinize çok teşekkür ederim ❤️🐈‍⬛

Böyle gri sokak kedileri de oluyor epey sık rastlıyorum. Her gri kediye cins demek pek akıl kârı değil. Mavi ruslar çok çok ender diye biliyorum türkiyede, zannetmiyorum cins olduğunu.

bozkir

Bizimkinin küçüklüğü, mavi rus olduğunu düşünüyorum

Anonymus297519

Veterinerimiz başta cins sandı ama kızım tekirmiş🐈‍⬛

Oqrenerde06

Russiean blue kediniz ☺️🐾🐾