Kedilere Burun Solüsyonu Nasıl Sıkılır?

hazalaydin

veteriner hekimimiz burun solüsyonu verdi fakat evde bir türlü beceremiyorum yerinde durmuyor ne yaptıysam. bi yöntemi var mı bunu yapmanın evde kovalayıp duruyorum burnuna solüsyon sıkmak için :((

4 CEVAP

teddybal

Ben bunu evde tek başıma iken bir çok pozisyonda deneyip tek bir şekilde başarabildim, geniş puf bir banyo havlusuna başı dışarda kalacak şekilde sarıp kucağıma bebek gibi yatırıyorum bir başı sol koluma yaslı oluyor sağ elimde boş oluyor ve rahatça damlatabiliyorum aynı bebek mantığı, ilk başta çok sinir oldu bana ama baktı ki damlalar iyi geliyor şimdi uslu uslu gözlerimin içine bakıyor yatıyor kucağımda 😅

orhdoner

Öncelikle çok geçmiş olsun 🙏 Bize de vermişti daha önce biz de peşindeydik sürekli yatar pozisyonda olduğunda yavaşça yaklaşıp sıkmaya çalışıyorduk ama tam olmuyordu malesef anca böyle yaptık.

edadnmzr

Ensesinden tuttuğunuzda kedi hareket edemiyor aslında. Ben yumağın diş damlasını sıkarken mecbur kalınca öyle yapıyorum. Belki yapabilirsiniz

Yatar pozisyonda iki kişi ile yapılıyor