Kısırlaştırma Sonrası Çanta

abyso_os

Kedimi kısırlaştırıcam ve almaya gittiğim zaman yakalık olacak çantaya nasıl sığıyor bu şekilde? Ben normalde şeffaf sırt çantalarından kullanıyorum önceden kullandıgım boxı mı kullanmalıyım?

4 CEVAP

Lils

Kedi yarı baygın olacak buyuk ihtimalle. Klasik box kullanmalısınız. Çantada rahat edemez

Dkd

Klasik kedi boxlarıyla giderseniz yatması ve pozisyonu açısından daha iyi olur.

Gimlihanim

Klasik box daha iyi olur sanırım. Şeffaf sırt çantaları biraz daha konforsuz oluyor. Box daha mantıklı olacaktır.

abyso_os

Teşekkür ederimm