Erken Kızgınlık Dönemi

Rabiagngr

Merhabalar, ben 2,5 aylık erkek bir kedim var. Şu an kızgınlık dönemine girdi sanırım. Kedi cinsine göre bu dönem değişiyor ama 2.5 ay çok erken değil mi? Ne gibi bir sebebi olabilir ?

7 CEVAP

Lils

2.5 ayda kızgınlık imkansız bence. Neden kızgınlıkta olduğunu düşünüyorsunuz?

Renklipati

Ağs 14 doğum tarihi bir haftalık tı buldum yazmışsınız 2 aylık bir kedi neyin kızgınlığı tekir kedinizde 4.ayında bile binde bir istisna olur kızgınlığa girerler ki 2 aylık kedi asla girmez..yaramaz mı fazla uyumuyor mu yada miyavlıyor diyemi böyle düşündünüz acaba

Palyaco

İmkansız kızgınlığı girmesi 2.5 aylık olduğu na eminmisiniz

Gimlihanim

Ne gibi belirtiler gördünüz de kızgınlık olduğunu düşünüyorsunuz acaba? 2,5 ay çok erken gibi geldi bana.

eneskolon

  1. Ayında sütten kesiliyorlar kızgınlığa girmesi mümkün değil

Rabiagngr

Çiftleşme hareketini keşfetti aslında ve veteriner bunu içgüdüsel yaptığını söyledi. Bir koku ya da sıvı bırakmıyor ama mırıldanarak yapıyor, oyun gibi oldu. Öyle yaptığında dikkatini dağıtıyorum artık

Muezzabalim

Kedinizdeki kızgınlık değil sevilme isteğidir mirildanip bir şeyi emme içgüdüsü ve pati masajı hareketi bunlar anneyi emerken yaptığı hareketler kızgınlık için çok çok küçük