Arkadaslar Kedi İcin Sakinlestirici Onerebilir Misiniz

Esocan87

Iki disi kedim kisirlastirma sonrasi kavgalar basladi. Korkan kedim 10 gundur tisliyor. Odalari ayirdim. Sakinleştirici onerebilir misiniz. Kavga etmemeleri icin , ozellikle korkan kedimin tislamasi hirlamasi gecmesi icin

15 CEVAP

Dkd

Bireysel kullanmadım ama burda kullanıcıların yorumlarında bu şekilde sakinleştirici vs ürünlerinin etkisini göremediklerini çok fazla okumuştum.

Gimlihanim

Vet Expert in Kalmvet ürünü var oldukça memnunum. Ama onu yolculuklarda kullanıyorum sadece. Kavga için nasıl bir etki olur bilemiyorum. Onu verince uyuyorlar genelde. Sanmıyorum sizin işinizi göreceğini

Lils

Feliway en çok işe yarayan sanırım. Deneyebilirsiniz

deryaguler

Ben vet's plusın tabletini denedim relax tablet diye geçiyor oldukça memnunum deneyebilirsiniz

fumigo

Feliway çok çok iyi

nocvas

korkana biraz destek ver kulağına fısılda ben arkandayım de

VedaVet kot bayoun buradan biri kullanmış ve önermişti. Tamamen bitkisel olduğu için öyle uyuşukluk vs gibi bir yan etkisi de yokmuş. Bunlar sadece duyum, siz yine de araştırın hatta mümkünse veterinerinize sorun.

teddybal

Ben de vedavet kot bayoun demeye geldim, kızgınlıktaki kedileri sakinleştirmek için kullananları ve memnun kalanları duymuştum, hakkındaki yorumlar çok iyiydi araştırdığımda ama deneyimlemedim malesef, veterinerinizi arayıp sorabilirsiniz onaylarsa alırsınız, hem belki de o başka bir şey önerir.

http://www.vedavet.com/urun_detay.php?id=10

Esocan87

Tedyball cok tsk ederim . Kotboyun kullancam . 3 4 veteriner de soyledi bunu

Warriorsans

Önerebileceğim bir ürün yok ama biofeline relax paste pek işe yaramıyor

Esocan87

@deryaguler kullandığınız urun korku tislama kavgaya engel olabiliyor mu

Esocan87

@fumigo ve @lils Feliway da sakinlestirdi mi kedinizi
Ne gibi urum vardi kediniz de acaba

Esocan87

Gimlihanim tsk ederim gene de

Esocan87

Gimlihanim tsk ederim gene de

Esocan87

Nocvas tesekkur ederim. O tislarken kardesine ben konusuyorum sakin ol diye ama hirliyor o zaman .
Cok garip bi durum insallah alisirlar