Kaka Yapma Süresi

Marslipati

Herkese merhaba benim kedim 6.5 aylık ve onceden genelde hep günde 2 defa kakasını yapardı yavaş yavaş azalmaya başladı gunde bazen 1 bazen 2 oluyor artık kakasını bir sorun yok. İlk başlarda hep kendisi yapıyordu kakasini net 2 tane arada 1 oluyordu yine sonra sekti bu 2 1 karışık bende zorladım biraz kedimi yani yapmadigi saatte kumuna goturuyordum fln ama artık onu da yapmıyorum bir kac defa denedim zaten zormama gerek yok çok saçma bir şeydi zaten yani gunde 1 kere kakasını yapiyor bazen 2 defa 3 defa da çişini yapıyor sizinkiler nasıl yapıyor benimkinde bir anormallik mi var

8 CEVAP

Lils

Günde 1 kaka 2 çiş yapıyor lily

edadnmzr

Benimki de öyle yapıyor bir problem yok

Gimlihanim

Günde 1 kaka 2-3 de çiş yapıyor genel olarak. Normal gibi geldi bana 🤷🏻‍♀️

Prenseslady867

Hiç yapmaması ve bunun 2 günü geçmesi sıkıntı olur onun dışında bizimki de aynı günde 1 defa kaka 2 yada 3 defa çişini yapıyor

Palyaco

Normal bir sıkıntısı yok kedinizin

milkans

1 kaka 2-3 çiş yapması çok normal

orhdoner

2 çiş 1 kaka bazen de 2 kaka normal bence ☺️

Bsrvrlacr

Benim kedimde günde 1 kere yapıyor 2 aylık döneminde günde 2 yaptığı oluyodu bence bir sorun teşkil etmiyor zaten hiç yapmazsa problem vardır ☺️