Köpek Yarası

herkese iyi günler, köpeğim 20 gün önce kırık ameliyatı olmuştu şu an dikişleri kapalı ama ameliyat yerini aşırı şekilde yalıyor temizlemek için sanırım acaba bir zarar verir mi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

6 CEVAP

edadnmzr

Ameliyat olduklarında ilk zamanlar dikişler patlamasın diye yalanmaması gerektiğini biliyorum ama sizinki 20 gün önce olmuş ve kapalı diyorsunuz. Bir şey olmaz artık bence :)

orhdoner

Kapalıysa birşey olmaz bence kaşınıyordur yeri ondan dolayı yalıyordur çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏

ikinizi de çok teşekkür ederim çok şükür köpeğim şu an iyi 🥰

orhdoner

Çok sevindim çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşallah ☺️🙏

edadnmzr

Çok sevindim geçmiş olsun ❤️

çok teşekkür ederim hiç bi can yaşamasın inşallah 🙏