Mama Kurtlanma Sorunu

End_19

Bravery marka mama almıştık kullanmaya başlayalı 12 gün oldu. Son kullanma tarihi 6 ay sonra görünüyor. Mamayı cam kavanoza koymuştum geçen gün fark ettik ki içerisinde kurtlar var. 3 tane çıktı bi de küçük bir böcek de vardı.
Bunun nedeni ne olabilir?
Başına bu tarz bir durum gelen var mı acaba?

4 CEVAP

Renklipati

Mama hava almışsa bayatlar kurtlanır,yada skt geçmiştir mamaniz orjinalmi güvenli yerdenmi aldınız acaba . çünkü kavonoz da kurtlanması imkansız çok iyi saklama kabıdır mama için

End_19

********dan bi satıcıdan aldım. Satıcı telafi amaçlı yenisini gönderecek. Dediğiniz gibi cam kavanoz da ben sürekli mama saklardım şimdiye kadar hiç sıkıntı olmamıştı

Palyaco

Aldınız mama kabında delik olabilir dikkat etmediyseniz bayatlamistir aynısı başıma gelmisti hemen iade ettim mama paketinde delik vardi

End_19

Baktım ama delik göremedim muhtemelen ufak çağta delikleri vardı geldiğinde gözle görünür birşey yok