Dişi Mi Erkek Mi?

tubaozturk

Kedi sahiplenmeyi düşünüyorum. Avantajları ve dezavantajlarını düşündüğünüzde dişi mi yoksa erkek mi sahiplenmemi tavsiye edersiniz?

12 CEVAP

Benim1kedimvar

Ya bence erkek ama sizin kanınız hanginisine isinirsa. İkisinin de avantajı ve dezavantaji var .

zeynepgurgen

Zamanı geldiğinde kısırlaştırıp ona daha sağlıklı bir ömür vaat ettiğiniz takdirde cinsiyetin bir önemi yok.

tubaozturk

Benim1kedimvar sence neden erkek?

KedimVar

Kısırlaştıracaksanız erkek. Kısırlaştırmayı düşünmüyorsanız dişi.
Onun dışında karakter bakımından bir şey söyleyemem çünkü kediden kediye değişir.
Başka kedileriniz var mı? Varsa onların cinsiyetleri ne?
İçinize ısınan bir yavruyu ya da yardıma muhtaç bir yavruyu sahiplenebilirisiniz cinsiyet sizin için fark etmezse.

Alfam

Cinsiyetle bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum ikisini de kısırlaştırdiktan sonra bi sorun kalmıyor önemli olan kedinin karakteri

tubaozturk

Fikirleriniz için teşekkürler

tubaozturk

KedimVar başka kedim yok ilk kedim olacak inşallah

KedimVar

Madem ilk kediniz, Kısırlaştırmayı da planlıyorsunuz anladığım kadarıyla. O zaman fark etmez. İçin,sin ısındığı bir yavru seçin.

tubaozturk

Tmm

fundaa

Erkek yada dişi hiç farketmez..cinsiyetleri değil karakterleri belirliyor kedilerin hal ve hareketlerini..Zamanı gelince kısırlaştırma operasyonunu yaptıracaksınız nasılsa..Ömürlük olmasını dilerim..

tubaozturk

İnşallah

zynepbrn

kısırlaştıracaksanız ikisi de olur bence ama ksıırlaştırmayı düşünmüyorsanız erkek alın derim ben dişilerin kızgınlık dönemleri zorlu geçiyor.