Acil Kan Nakline İhtiyacımız Var

Meltemde

Kedimin çok yüksek derecede anemisi çıktı ve fib teşhisi konuldu. Fib tedavisinden önce kan nakli olması gerekiyor.
1 yaşından büyük
Erkek
Sağlıklı
Yaklaşık 5 kilo
Bir kediciğe ihtiyacımız var. Cerrahpaşa veterinerlik fakültesine yarın gelip kan bağışlayabilecek bir yardımseverimiz var mıdır? Çok zor durumdayız :(

42 CEVAP

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda umarım tez zamanda bulunur 🙏

Meltemde

Acil

Thesudeaskin

Hangi il?

Palyaco

Bana çok uzak yakın birileri çıkar inşallah

orhdoner

Güncel

aeri-l

Ne yazık ki bizimkiler kriterlere uymuyor. Gimlihanim'a katılıyorum instagramdan suzionline ve kedibakisi sayfalarına yazarsanız daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. İnstagram sayfanızdan paylaştıysanız isterseniz kullanıcı adınızı yazın bizlerde paylaşalım. Umarım hemen bulunur çok geçmiş olsun.

Superisi814

Merhaba, geçmiş olsun ..Dilerim kolaylıkla yardım eli uzansın size..

orhdoner

Bizimkiler de uymuyor malesef keşke olsaydı umarım bulunur tez zamanda 🙏

orhdoner

Güncel

orhdoner

İnstagramı olanlar paylaşsa faydası olur bence gene ben de Twitter’dan paylaşacağım

orhdoner

Ben paylaştım umarım Allah tan çıkar birileri 🙏

simbakedi

simba da uymuyor maalesef yoksa kesinlikle getirirdim :( umarım çıkar birisi size yardım edecek

Renklipati

Kedinizin son durumu nedir umarım müjdeli haberi verirsiniz kan bulunur biran önce 🙏 dualarımız sizinle

Meltemde

https://www.hizliresim.com/2ledwj4

Böyle paylaşabilir misiniz hala bulunamadı🙏🏻

Meltemde

Herkese iyi dilekleri destekleri için çok teşekkürler umarım bulacağız ama ümidim daralıyor