Acil Kan Nakline İhtiyacımız Var

Meltemde

Kedimin çok yüksek derecede anemisi çıktı ve fib teşhisi konuldu. Fib tedavisinden önce kan nakli olması gerekiyor.
1 yaşından büyük
Erkek
Sağlıklı
Yaklaşık 5 kilo
Bir kediciğe ihtiyacımız var. Cerrahpaşa veterinerlik fakültesine yarın gelip kan bağışlayabilecek bir yardımseverimiz var mıdır? Çok zor durumdayız :(

42 CEVAP

duman_cat_world

Kedim Duman tüm kriterlere uyuyor Cerrahpaşa hangi ilde acaba?

Gimlihanim

Bize de uzak maalesef. İnşallah çıkar birileri. Suzionline_blog instagram sayfasına mesaj atarsanız duyurur belki görürse. Yardımı olur diye düşünüyorum. Çok geçmiş olsun

duman_cat_world

Meltemde
Ya çok üzgünüm kedim kriterlere uyuyor ama maalesef Bursa’da yaşıyorum İstanbula gelebilmem mümkün değil :( Tez vakitte yardım edecek yüce gönüllü biri çıkar umarım..🤲

Meltemde

Herkese merhaba, Edi'me bugün kan bulundu ve nakil yapıldı. Şimdi dinlenecek ve sonra bağışıklığını yükselteceğiz.
Soran, paylaşan, destek olan herkese çok çok teşekkürler.

Lavinia17

merhaba geçmiş olsun.
sosyal medyadan sahiplendirme sayfalarına mesaj atın daha çok kişi görür

Meltemde

Merhaba İstanbul/Avcılar’da. İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hayvan Hastanesi.
İç hastalıkları bölümünden inşallah verebilirsiniz🙏🏻

Renklipati

Çok mutlu oldum sizin adınıza biran önce sağlığına kavuşur inşaAllah,en azından birinci aşama bitti kan bulundu umarım bundan sonraki süreç te olumlu geçer sağlığına kavuşur biran önce yavrunuz

Renklipati

Allah acil şifalar versin inşaAllah gönüllü biri çıkar malesef benimde uymuyor kriterlere.. aklıma veterinerler geliyor onların bir sürü tanıdığı kedi sahibi var en azından kendi veterinerinizden rica edin tanıdık bildik veteriner ler varsa mutlaka bir kedicik çıkar

Meltemde

Her yere yazdım kimse paylaşmadı maalesef veterinerimizden de dönüş gelmedi çok çaresizim kedim zor nefes alıyor

Renklipati

Kan bulundumu acaba,kedinizin durumu nasıl bilgi verirseniz seviniriz merak ediyoruz bizde yavrucağı

orhdoner

Çok sevindim wallahi gece gündüz evde hep dua ettik sizlere Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Size de Allah kolaylık versin umarım çabuk atlatır yavrucak

Superisi814

Cok sevindim 😊 Geri dönüş yapmaniz geceme güzel bir tat oldu😊 Insallah sagligima kavussun 🐾💕

Findikthecat

Uppp

mervedoganay

Keşke kriterlere uysaydık :( Yok mu yardım edebilecek kimse?

Findikthecat

Upp