Kedim Hakkında

Findikthecat

Merhabalar kedimin cinsini merak ediyorum. Böyle yazdığım için cins manyağı sanmayın. Zaten 2.kedim kendisi sokakta kutu içinde terkedilmiş ve kemik gibiyken buldum. Kilo aldırana kadar canım çıktı. Yani sadece merak ettiğimden soruyorum. Diğer kedimde zaten tekir bir bebek. İkinci kedi sahiplenme fikri yokken bu bebeğimiz karşımıza çok kötü Bi halde karşımıza çıktı bizde sahiplendik ama büyüdükçe çok güzel bir çocuk oldu bende merak ettim 💗 ekliyorum resmini

16 CEVAP

metmet

İnsan müsveddeleri, bu çocukları sokağa atanın elleri kırılsın.

Yuva olduğunuz için teşekkürler. Sağlıkla, mutlulukla büyüsün.

shevys

Bence de kesinlikle 'Russian blue.' Ve Maşallah çok güzel. 🧿 Yuvası ömürlük olsun.

edadnmzr

Bu kesinlikle british mavi rus kırmasıı 🐈‍⬛
Benim kuzenimin kedisinin aynısı 🥰

orhdoner

British kırmaya benziyor arkdaşın dediği gibi çok da tatlı maşallah 🥰

edadnmzr

metmet
Sokağa atılan bir sürü cins kedi var oturduğum mahallede bile dışarıda gezen sokağa atılan cins kedileri görüyorum.

Muezzabalim

Şimdi sayfanızda gördüm erkekmiş 😊Büyük ihtimalle british kırması belki de erkek britishler tombul yanak oluyor biraz o yüzden sormuştum ama çok güzel maşallah 🐾

Mehmetneroo

Russian blue olması gerek Nero'nun babası da böyleydi 😂

Prenseslady867

PETLEBİ giriş sayfasında rehber bölümünde kedi cinsleri bölümünden bakabilirsiniz..
Cinsini bilmiyorum ama dünya tatlısı bir masum ömrü uzun olsun

Findikthecat

Upp

metmet

Sokakta ne çok Mavi Rus var, bu gördüğüm kaçıncı post ve hepsi de mavi rus

duman_cat_world

Sokağa o kadar çok Mavi Rus kedisi var ki, gerçekten tuhaf.. bu minnoş Mavi Rus gibi görünüyor💘

Renklipati

Benim profilde olan kedime benziyor russan bulu kırma bende bulduğum zaten ölüme terk etmişler di vicdansız lar okadar varki çok sevecek sıcak oluyor bu cinsler

Lils

Gri tekir. Britislerin yüzü kilolu durur. Mavi Rus ise çok nadir Türkiye de ve sokağa düşmez.

Muezzabalim

Britishshorthair muhtemelen dişi mi kediniz benim dişi kedim de british çok benziyor.Saglikla büyütün 🐾💕

Findikthecat

Çok teşekkür ederim cevaplar için 🙏💗