Aşırı Acill!!! 1-2 Günlük Kedi Beslemek

mia1598

arkadaslar bir iki saat once soru sordum kediyi aldim kedi 1 -2 günlük siringa agzina zar zor giriyo neyle beslemeliyiz cok acil ölecek

16 CEVAP

mia1598

şırınga ile besledik sonunda sicak su torbasinin üstüne yer yaptik uyuyo suan karni doydu :)

Cotontzu_Siri

inşallah sağlıklı büyür

betulaltundal

Ameliyat eldiveninin ucunu delin ya da burun aspiratörü alın eczaneden :(

zeynepgurgen

Bir ameliyat eldivenini elinize parmakları boşta kalacak şekilkde takın ve ucunu bir iğneyle delin. keçi sütünü suyla seyreltin ve eldivenin üst boşluğundan yavaş yavaş damlatarak yavrunun içmesini sağlayın. Bu işe yaramaz ise damlalık deneyebilirsiniz.

Cotontzu_Siri

bir ameliyat eldiveninin parmağının ucunu delin, ellerinizi iyice yıkayın, yavru kedi süt tozu hazırlayıp eldivene biraz koyun, deldiğiniz parmakta boşluk bırakarak oradan emdirin

zeynepgurgen

Güzel bir ömrü olsun inşallah. :)

Alfam

Umarım yaşar ve mutlu yılları olur eldiven fikri edeal :)

mia1598

İnşallah birde beslenmesi disinda yapmam gereken seyler neler? arastirdim ama sizin de fikirlerinizi alayim

zeynepgurgen

Nemli bir pamukla poposunu nazikçe silerek tuvaletini yapmasına yardımcı olabilirsiniz.

Senaaaaaaaa

Bende vardı Kedi biberonu Petshoopdan aldım keşke verme şansım Olsa :/

Senaaaaaaaa

Bende vardı Kedi biberonu Petshoopdan aldım keşke verme şansım Olsa :/

akitalove

Süt anne arayabilirsiniz

KedimVar

2 saatte bir besleyip ardından kulak pamuğunu zeytinyağına batırıp hafifçe poposunu silin. Yanına oyuncak ayı koyabilirsiniz, onun yanına sokulup uyuyorlar annesi sanıp. Hem sıcaklık açısından hem de bazen durmadan miyavlıyorlar o bakımdan iyi oluyor.

Ozzge

Kedi süt tozu ve kedi biberonu alıp beslemeniz yavrunun sağlığı için daha uygun olur.2 saatte bir beslemeniz ve ıslak pamuğu poposuna narince sürerek tuvaletini yaptırmanız gerekecek.karnini olarak ya da bizim bebeklere yaptığımız kaldirip sırtını sıvazlama olayıyla her mamadan sonra gazını çıkarmanız gerekecek..
Sağlıkla büyüsün inşallah hayata tutunur yavrucak

mia1598

2 saatte bir besliyoruz siringa ile.pamuk yardimiyla da tuvaletini yaptirdik benim en cok korktugum seylerden biriydi bu .yarin da veteriner hekime götüreceğiz. :)