2.5 Aylık Köpeğimin İsmini Değiştirsem Olumsuz Etkisi Olur Mu?

Boyka

Adını öğreneli yaklaşık 20 gün oldu. Güçlü bi köpek olduğu için ve bi film dövüşçü karakterinin adını koyduğumuz için pişman olduk. İsmini değiştirmemizin olumsuz bi yanı olur mu?

11 CEVAP

PetlebiAlisveris

kediler bu tip şeylere köpeklere nazaran daha zor alışan hayvanlar biz ona benekli adını verdik ama benoş ya da kızım diye seslendiğimizde de tepki veriyor, bence bir sorun yaratmayacaktır sadece 20 günden biraz uzun sürer diye düşünüyorum

muffin

hiç sorun olmaz..5 yaşında bir köpek bile sorunsuz yeni adını öğrendi..

Boyka

Çok teşekkürler kaç günde öğrendi peki?

LoveAnimals

daha yavru o yüzden bence birşey olmaz

KediliBaba

vay be 2014 tarihli soruya cevap yazıldı :)

Boyka

Umarım alışır ismine ya boyka biraz ürkütücü kaçıcak 1-2 ay sonra

PetlebiAlisveris

evdeki herkesin aynı isimle hitap etmesi de önemli

Boyka

O konuda sıkıntı yaşamıyoruz

Robin

oyun oynarken yeni adını söylerseniz sık sık daha çabuk öğrenir

vlkn

alışır mutlaka sorun olmaz bizim eve her gelen köpeğimize farklı bir şey diyor ona rağmen anlıyor

merhaba köpekler yeni isimlerine çabuk alışırlar sorun olmaz kaç yaşında olursa olsun daha çok sizin sesinize gelirler