Nd Mamadan Sanabelleye Geçmeli Miyim?

Busetekeci

Kedim 2.5 yaşında kısır ND kısırlaştırılmış balıklı mama kullanıyorum ancak tüy dökülmesi çok fazla oluyor. Sanabelle mamanın içeriği hakkında güzel şeyler duydum geçiş yapmak istiyorum sanabelle hair & skin maması alsam kedim için bir sıkıntı olur mu böyle bir geçiş yapan varsa yazabilir mi?

10 CEVAP

Sanabelle gayet iyi bir mama. ND kedinize yaramamışsa gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz

Lils

Geçiş yapabilirsiniz bence ama sanabelle yerine brit care daha iyi bir seçenek şu an petlebide indirimde.

Palyaco

Sanabella kisir odun gibiydi tavsiye etmem kedim zor yiyiyordu

orhdoner

İçeriği güzel aslında ama geçerken dikkatli olun midesine dokunmasın diye 10 güne yayın

duman_cat_world

Geçiş yapabilirsiniz tabii ki. Sanabelle de gayet iyi bir mamadır. Ancak Brit Care daha iyi bir seçenek. İçeriği daha güzel💘 Hem şu anda petlebi’de indirimde brit care. Sanabelle’nin maalesef ki petlebi’de satışı bulunmuyor.

duman_cat_world

Brit Care Hair & Skin maması da var😻 Hem ND’den Brit Care’a geçiş daha kolay olur içerikleri benziyor.

Warriorsans

Geçebilirsiniz, önemli olan kedinize iyi gelmesi. Brit care markasına da bakabilirsiniz ben içerik olarak seviyorum indirimden de aldım bakalım henüz denemedik

citirbebegim

Sanabelle güzel bir mama, yavru kedimde kullanıyordum. Severek yiyordu ama bizim nazlı prenses kıramadı mamayı o yüzden şimdilik nd kinoa serisine geçtim. 7-8 ayına gelince sanabelleye geçeceğim tekrar.

elifbsr

Ben de şu anda sanabelle ve brit care arasında kaldım ancak brit care in ishal konusu gözümü korkutuyor o yüzden yüksek ihtimalle sanabelle alacağım

Oguzcagri

Ben yavru kediime 2 tane 1.5 kiloluk nd aldım. Ondan advance a geçtim. Onu da yedi.iştahla.advance da ithal mama. İçinde domuz katkısı da var. Mamaları düzenli değiştirecem. Her iki paket 1.5 kilodan sonra.