Tırnak Kesimi

Suveyder

Benim lolim'mın tırnaklarını çok zor kesiyorum izin vermiyor bende bir yöntem buldum uyurken kesiyorum.
Peki ya siz nasıl kedinizin tırnaklarını kesiyorsunuz merak ediyorum belki daha kolay yolu vardır 🐈

28 CEVAP

dilanbulent

Eskiden çok uslu durar, kestirirdi. Ama şu an veterinerimizin yardımı olmadan kesemiyoruz imkanı yok. Huyu suyu değişti nedense :D

simbakedi

kesemiyoruz :')

duman_cat_world

Babam da Duman’ı çok sever karşılıklı sevgi😂💙 Babam çalıştığı için babamdan çok kedimle ben ilgilenirim, ihtiyaçlarını gideririm, oyun oynarım. Ama ona olan sevgisi bi başkaaa💘

Suveyder

dilanbulent kediler böyledir bazen usluyken bazende çirkef😂olabiliyorlar 🐈

Suveyder

Warriorsans bende böyle bir keresinde denemiştim lolimde🐈😂ama olmuyor

orhdoner

😅😅😀 en güzelini yapıyorsun helal olsun walla yapabiliyorsun gene yani bizimkiler asla izin vermiyor malesef

orhdoner

İnşallah yaparım senin dediğin gibi bir gün o da olur umarım 🥰🙏

Suveyder

🐈Hepinize çoook teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için 🐈😊

Ayssgul

Ödül maması ile kesiyorum mecburen çünkü benim kızımda izin vermiyor 😅kaplan kesiliyor

milkans

uykuya daldıktan sonra nazikçe dokuna dokuna yapıyorum tabii bu arad uyanıyor ama öperek sakinleştiriyorum falan hallediyoruz ama genelde bişeylere odaklandığında yapılmasıda çok kolay oluyor. bir arkadaşım komple kafasını dahil havluya sarıp keserken patisini görmeyecek şekilde kes demişti henüz denemedim bakalim çok hırçın olursa denicez mecbur.

irmtnc3

Biz de iki kişi kesiyoruz ablam kucağına bebek gibi ötutturuyor ve wampy sıvı ödül maması veriyor onu yerken ben de tık tık hallediyoeum tek kişi zor oluyor ama iki kişi çok rahat o sıvı ödül maması yerken ben tık tık hallediyorum

Palyaco

Gayet uslu duruyor bizde kesiyoruz

milkans

uykuya daldıktan sonra nazikçe dokuna dokuna yapıyorum tabii bu arad uyanıyor ama öperek sakinleştiriyorum falan hallediyoruz ama genelde bişeylere odaklandığında yapılmasıda çok kolay oluyor. bir arkadaşım komple kafasını dahil havluya sarıp keserken patisini görmeyecek şekilde kes demişti henüz denemedim bakalim çok hırçın olursa denicez mecbur.