Pelet Kum Önerisi Olan?

blackkk

Merhabalar. Yeni bi kedi ebeveyni olarak topaklanan pelet kuma geçmek istiyorum. Çok fazla marka ve çok fazla yorum var internette. Bu yüzden kararsız kaldım. Acaba sizlerin kullanıp sevdiği bi marka var mı? Deneyiminlerinizi benimle paylaşıp karar vermemde yardımcı olur musunuz lütfen☺️

10 CEVAP

Cat’s lucky topaklaşan peletten memnunum ama yoğun bi şekilde çam kokuyor ve benim kedim peleti tuvaletine ilk koyduğum zaman kokusundan korkuyor. Uygun fiyatlı, topaklaşması gayet iyi ve kendi kokusu dışında idrar/dışkı kokusu yaymıyor

Seymaaacaan

Bigcat öneririm. Çok sevdim çok güzel topaklanıyor topaklar dağılmıyor, koku hapsi güzel eve yayılmıyor

orhdoner

Merhabalar öncelikle hayırlı olsun kediniz sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim yavrunuzla 🙏☺️ Ben de topaklanan pelet kullanıyorum çok memnunum çoklu alıyorum biraz pahalı normalde ama çoklu alınca daha uyguna geliyor markası biokat’s ecolight olandan koku da yapmıyor ayrıca

Dobbyko

Natural bastet ❤️ bir kere kullanın inanılmaz rahat edeceksiniz. Ben milyon tane kum denedim. Her cesitini hatta nerdeyse. Ya tozuttular ya eve dağıldılar ya da çok pahaliydilar. Ne zaman natural bastet e geçtim rahatladım inanılmaz güzel topaklanıyor. Nerdeyse her ay kampanyaları var. Alıp stok yapabilirsiniz.

Warriorsans

Merhaba ben normal toza dönüşen paletlerden kullanıyorum o yüzden topaklanan önermem ama Oliviacat markasının zeytin çekirdeğinden üretilen kumu çok beğeniliyor ona bakabilirsiniz

blackkk

Çok teşekkürler cevaplarınız için

blackkk

Eve dağılmaması benim için çok önemli gerçekten. Bir de bentonit kuma göre daha uzun süre dayanıyor mu pelet kum?

XXHCBRKXX

evet pelet kum bentonit kuma göre daha fazla dayanıyo

blackkk

Teşekkürlerr

blackkk

Teşekkürlerr