Nature,S Vairtery Kisir Mamasi Müthiş Bir Mama

Palyaco

Nature,s vaitery bu mamaya geçtim 1 hafta oldu müthiş bir mama kedim cok hareketlendi vitamin deposu gerçekten fiyatını sonuna kadar hakkediyor

7 CEVAP

Fiyatı da güzel...kilosu 100TL hatta daha fazla. Çiğ beslerim daha iyi:)

duman_cat_world

Fiyat biraz pahalı True Instinct daha ucuzdu. Nature’s Variety Acana’dan da pahalı🥲 Biz şu an Acana kullanıyoruz gayet memnunuz severek tüketiyor. İçeriğini de ben beğeniyorum kaliteli bir mama olduğunun kanıtı içeriğinde, bir okuyun.

orhdoner

Sevindim inşallah uzun vadede de iyi gelir paylaşım için sağolun aklımızda olsun 🙏

Renklipati

Bu dediğiniz mamanın sadece tavuklu ve somonlu çeşidi var sanırım başka aroma çeşidi yokmu.siz hangi çeşidini şuan kullanıyorsunuz

Lils

True instinct olarak kalsaydı daha uygun fiyatlı olduğu için denemeyi düşünüyordum. Şu an çok zamlandı ama çok kaliteli bir mama.

theyusra

Nature's Variety zaten diğer ülkelerde üst düzey bir mama olarak geçiyor, kullanıp da memnun olmayan yok neredeyse. True Instinct Original kullanırken benimki de ne güzel hareketlenmişti, şimdi acana'ya geçtik yine bütün gün yatmaya başladı :( az daha fiyatı uygun olsa yani şöyle bi 180e falan düşse asla başka mama kullanmam...

duman_cat_world

Tuz (sodyum) oranını da etten sağlaması, yani doğal olması kalbimi kazandı💘