Kedim Çok Isırıyor Ve Çok Hareketli

Merhabalar yavru kedim çok hareketli. Hareketli olması sorun değil de elimi çok ısırıyo, tırmalıyor bunun bir çaresi var mı hayır dediğimde de anlamıyor devam ediyor şimdilik yavru olduğu için ısırması sorun değil de alışırsa büyüyünce daha çok yakacak canımı

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba yavru kediler daha hareketli olduklarından ve dişleri de kaşınıyor ondan dolayı ısırıyorlar siz gene hayır komutuna devam edin sabırla ve yumuşak top falan verin en azından onu ısırıp onunla enerjisini atsın size vakit kalmasın ☺️

Cemikoko

Aynı sorunu yaşıyoruz.
Ben önce tırnaklarını kestim(baya işe yaradı).
Sonra ellerimle ilişkisini azalttım, illa ısırcam dediğinde de karton bardak aşşşşırı işimize yaradı. Bir de streçten top yaptım.
Bu ikisine inanılmaz deliriyor ve ellerimi serbest bırakıyor.
Bir sürü oyuncak aldım ama en çok bu ikisine aşık oldu.
Ha bir de tırnaklarındaki o enerjiyi atması için tırmalama tahtası alın baya iş görüyor çok sevdi bizimki

Mehmetneroo

Nero da öyle inanın ama 4 aydan sonra sakinleşmek başlıyorlar ki ben 10 gündür felan aşırı rahatım sadece ara sıra dişlerini elimde keskinleştiriyor hepsi bu 😂

edadnmzr

Yavrular daha hareketli oyuncu oluyor dedikleri gibi dişleri de kaşınıyordur 😂
Sizi ısırdığında onu bırakmayı deneyin ilgilenmeyin çünkü bazı kediler hayır denmesini hiç anlamıyor ☺️❤️