Soru Degil

hannnngggg

merhaba h.epsi b.urada sitesinde tıkla kazan var 50 tl falan veriyor geçen bir kez daha olduğunda 50 tl kazanmıştım 100 tllik 12 adet nutrifeline yas mama 50 tlye gelmişti haber vermek istedim ihtiyacı olanlar deneyebilir 😻

13 CEVAP

Lils

5tl çıktı biraz şansızım bu konularda.

orhdoner

Çok teşekkür ederiz şimdi ben de deneyeceğim 🙏🥰 Bana da çıktı ama 300 TL lik dekorasyon alışverişine çıktı sağolun haber verdiğiniz için güzel haber 🥰

Renklipati

Deniyim bende hiç bilmiyordum teşekkürler 🤗

teddybal

Boş yok diyor ama hiçbir şey çıkmadı bana hatta müşteri hizmetlerine sordum niye diye internet yüzünden yine deneyin dedi ama yok😑 Geçen sefer de 5 TL çıkmıştı🤗

pasakli_

tıkla kazan nerede 😂anasayfa da göremedm

hannnngggg

ailenizdeki üyelerden de deneyin dhdjjd ben tüm aile fertlerinden denedim tıkla kazan anasayfa da mor kutucukta üçüncü sütun

duman_cat_world

Teşekkürler ben deniyim umarım kedi ürünlerinde kullanabileceğim bir şey çıkar Duman’a yararım dokunur ev halkının kullandığı tüm telefonlardan denicem hsksmsksmk

Warriorsans

Giyim ve ayakkabı alışverişinde indirim çıktı bana :/

teddybal

@pasakli_ hep si bu rada mobil uygulamasını indirin ana ekranda görünüyor, tıklayınca kazanmak gerekiyor ama ben kazanamadım hsjsjsh

pasakli_

300 liralık ev tekstili alışverişine 50 tl verdi hüzünlüyüm :(

duman_cat_world

Warriorsans
Kötü değil bence ayakkabı bakarsınız sksmksmsk

Renklipati

500 TL alışverişte 75 TL indirim çıktı :))

Palyaco

Tesekkurler bilgi için