İçeriği İyi Olan Mama

irmtnc3

İki köpeğim var şu an myscit kullanıyoruz bir sonrakinde değişiklik yapmak istiyorum 15 kg 220 tl ti geçmeyen ve içeriği iyi olan mamaları yazabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻 Çocukların resmini alta koydum 🧿

13 CEVAP

orhdoner

Çocuklarınız çok tatlı maşallah Allah uzun sağlıklı ömürler versin hepsine 🙏🥰 Ben köpek yemlerinden anlamıyorum o yüzden birşey diyemem deneyimli arkadaşlar yazarlar birazdan

Sweet_Cat35

Ben Reflex Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15 kgı tavsiye ederim 225,58 tl şuan indirimde gayetz kaliteli ve ideal 😊

irmtnc3

orhdoner Allah hepimizin çocuklarına sağlıklı uzun ömürler versin 🥰

simbakedi

kopek mamasi kullanmiyorum ama prochoice tam istediginiz fiyatlarda su an petlebide, bir bakin isterseniz

Lils

Brit premium biraz daha pahalı kalıyor sanırım ama içeriği çok iyi. Onun dışında Prochoice, felicia bakabilirsiniz. Reflex kaliteli değil aroma ve tuz içeriyor. Bu arada kullanıcı yorumlarını da inceleyerek alın bence. En önemli kriterlerden biri.

irmtnc3

Sweet_Cat35 teşekkür ederim hangi sitede acaba

orhdoner

Amin inşallah çok sağolun 🙏🥰

Palyaco

Prochoicede indirim var baya iyi icerigide guzel

irmtnc3

simbakedi palyaco çok teşekkürler ☺️ 🙏🏻

Aleynademirtas

Bence feliciaya bakabilrsiniz mystic ile içeriği benzer fiyatıda

irmtnc3

Teşekkür ederim bakacağım ☺️🙏🏻

Lils

Brit Premium Nature Tavuklu Orta Irk Yetişkin Köpek Maması 15kg+3kg bu mama petlebide 264,95 TL şu an içerik olarak çok iyi ve çok uygun fiyata düşmüş bugün indirimin son günü bu arada.

Zeynepalex

Öncelikle köpeklerimiz çok tatlı, bayıldım, ilerde inşallah benimde bir köpeğim olur. Genelde bilgim kedi mamaları üzerine yüzden yardımcı olamıyorum.