Kedimi Eve Alıştırmaya Yardim

Aebrup

Kedim köyde surekli evden kaçıp dışarı cikiyodu ama su sıra kediler sardı bahçeyi surekli geliyolar artik çıkmasını istemiyorum hem kışın apartman dairesinde yaşıyoruz bugun yavruma saldırmışlar cok uzuluyorum dışarı çıkarmayınca kapıda agliyo çıkmak istiyo cikinca da kendini koruyamiyo napicam

3 CEVAP

KedimVar

Boş verin ağlasın ama aldırmayın. Onun iyiliği için sonuçta. Her ağladığında çıkarırsanız buna alışır. Çıkarmayın ki vazgeçsin.

Alfam

Tek başına dışarı çıkarmayin göğüs tasmasiyla hergün çıkarabilirsiniz :)

mia1598

kendi başına çıkmasına izin vermeyin musait oldugunuzda siz tasma ile çıkarırsınız. her miyavladiginda cikarirsaniz ve bir süre sonra cıkarmazsanız daha kötü olur. simdiden çıkarmayın tek basina.