Kedimin Kilosu Nasıl?

Lils

Lily ile sürekli birlikte olduğumuz için kilosunun arttığını vs. pek fark edemiyorum. Henüz terazi de almadım o yüzden buraya sormak istedim. Kilosu nasıl sizce olması gerektiği gibi mi görünüş olarak?

11 CEVAP

Zeynepalex

Normal gözüküyor, veterinere gittiğinde bir tartıp baksınlar,onlar daha doğru yorum yapar.

Gelyahron

Normal gözüküyor

MunevverOzturk

Gayet normal görünüyor

Gimlihanim

Normal görünüyor. Ömrü uzun olsun maşallah 😻

duman_cat_world

Normal gözüküyor. Lily de çok tatlıymış maşallah😻

Renklipati

Normal gözüküyor tahminen 4,5 yada biraz üzeri gibi duruyor..benimde yaşına girmek üzere dişi kısır hemen hemen bunun gibi o yüzden kilosunu yazdım bizimkisi ne vet.cok normal dedi sizinde maşallah sağlıklı uzun ömürler patinizle 🐾🌸

Gayet normal. Biraz pofuduk sadece:) o da tüylerinin güzelliğinden

simsek_sevval

Lily kaç aylık acaba

Lils

Ağustos 2020 doğumlu tahminen. 1 yaşında dişi kısır.

diablerose

kilosu gayet normal gorunuyor. tuyleri de saglikla ışıldıyor. masallah bebişe.

ratt_01

Bir yaşında ve kısır bir kedi için tam olması gerektiği gibi görünüyor. 4 kg. civarıdır diye taahmin ediyorum. Çok güzel bir kız