Brit Mi Procice Mi Mystic Mi Bonocibo Mu

irmtnc3

Şu an burda brit köpek mamasında çok indirim var kilosu 15 tl gibi bir fiyata denk geliyor nasıldır içerik olarak, yukarıdaki mamalardan iyi midir yoksa içerik olarak yukarıda ki herhangi bir mama mı iyidir Hemen cevaplarsanız sevirinim indirim son gün

6 CEVAP

Palyaco

Brit premium iyi ama içerikte mystic köpek mamasinda geçerli bu soyledigim

dilanbulent

Bu 3'ü arasından Brit elbette. Sonrasında Bonacibo. Mystic içeriği iyi gibi görünse de o içeriğin o fiyata satılmasının immmmkanı yok, Türkiye'de zaten yeterli denetim olmadığı için kafalarına göre içerik girmişler diye düşünüyorum. Bunu tek ben değil, benim gibi birçok kişi düşünüyor.

Yani bence Brit daha iyi bu 3'ü arasından.

duman_cat_world

Brit’in kilosu 15 lira mıııı çook ucuzzz😱🙈 Ayrıca içerik olarak daha güzel. Hazır indirimdeyken almanızı öneririm🥳

Lils

Brit >mystic>prochoice>bonacibo bonacibo kedilerde uzun kullanımda sorun çıkarabilen bir mama. Köpek için yorumlarını okuyup kullanabilirsiniz bence. Müşteri yorumları dışında bonacibo gayet güzel bir mama çünkü et kaynağının yenilebilen yerlerini kullanıyorlar

irmtnc3

Herkese çok teşekkür ederim o zaman brit bunlara göre en iyisi diyebiliriz

irmtnc3

Palyaco ne demek istediğinizi anlamadım 🙈