Kedim Benim Odamda

minnakkediler

Arkadaşlar evdeki tüm odalar açık ama kedim benim odamdan çıkmıyor daha dün geldi hep benim odamda evi nasıl keşfedicek :(

6 CEVAP

Zeytinlicorek

Yavaş yavaş o da gezip keşfetmek isteyecektir zaten. Siz alıp odaları gezdirebilirsiniz alışmış olur.

Alfam

Daha çok yeni size zamanla güvenecek ve merak edip kendiliğinden çıkarak dolaşacaktir

mia1598

ilk gün çok normal .zamanla alışır ve bakar diğer odalara. Eğer mama kabi ve kum kabi sizin odanizda degilse zaten ihtiyaçları için mecbur çıkar bir süre sonra da tamamen alışır . :)

nyancat

Ben kedimi eve getirdiğimde bir tek benim odamda kalıyordu ben götürmedikçe başka yerleri dolaşmıyordu hatta fayansa basmaya korkuyodu zamanla kendi kendine dolaşmaya başladı alıştı ona zaman verin kendisi istediği zaman gezsin

pinarcaya

Ben de kedimi eve ilk getirdigimde 2 aylıktır ve salondaki koltuğun yastigindan kalkmiyordu. Ben odadan çıkınca da sürekli miyavliyordu :-) size guvendikce evi gezecektir. Onunla sakin sakin konuşun, sevin.

KedimVar

Siz alıp gezdirebilirsiniz. Ama kendisi de gezer siz uyurken. Gürültü yapmayın da korkmasın.