Yetişkin Mamasına Geçmeli Miyim?

Merhaba, 10.5 aylık bir maltese köpeğim var proplan somonlu mama kullanıyorum. Mama paketinin arkasında yetişkin mamasına da geçebilirsiniz diyor fakat yetişkin mamalarında da gramaj bir anda fazlalaşıyor. Sizce geçmeli miyim?

5 CEVAP

dilanbulent

Geçebilirsiniz problem yok ama direkt geçiş yapmayın karıştıra karıştıra verin birkaç gün

End_19

Biz 10 aylıkken yetişkine geçtik. Benim kızımda maltese bir sıkıntı olmadı

Teşekkürler 😊

duman_cat_world

Tabii ki geçebilirsiniz tabii ki kademeli geçiş yapmayı unutmayın😊

Elifsonmez

geçebilirsin ama direkt geçiş yapma başta birbiriyle karıştor