Kedim Ciftlestimi Nerden Anlarm

sedosayan

kedimi bi kediyle yalniz brktm

9 CEVAP

betulaltundal

Bu hanım efendiye yardımcı olmak hiç gelmiyor içimden. Geçen gün iki saat dil döktük yine pişkin pişkin sormuşsunuz. Vurdum duymazlığınız yüzünden kedinize üzülüyorum.

KedimVar

Bıraktığınız evdeki kişilere sorun çiftleşmişler mi. 21. Günden sonra memeleri belirginleşir, 5. Haftadan sonra karnı şişmeye başlar.
Aferin, kedinizi sebepsiz yere çiftleştiriyorsunuz. Umarım olmamıştır.

Cotontzu_Siri

Ah ah. Neden böyle yapıyorsunuz anlamıyorum ki. O kadar dili boşuna mı döktük? Biraz duyarlı olun lütfen.

pongul

eğlenmek için mi böyle başlıklar yaratıp insanlara dil döktürüyorsunuz acaba? boş yere başlık israfı.

Senaaaaaaaa

İnsanlar o kadar Yazdı hiçbir şekilde Dikkate almayıp birde daha Kediniz uygun yaşta olmadığı halde Bir erkek kediyle yanlız bırakıyorsunuz bu nasıl bir mantık sonrada buraya kedim çifleştimi nerden anlarım diye soru Açıyorsunuz Hanımefendi sizi anlamıyorum nasıl Bu kadar duyarsız oluyorsunuz Yavru istiyorsunuz o Hamile kalınca sancıları olunca diliyle söyleyemeyecek Ve Tekir üsletik böyle karar almadan önce En az 6 Kişi sahiplenmek isteyen bulmanız gerek Kedilerinizi nasıl sahaiplendireceksiniz Amacınız ne anlamadım fake misiniz Bilmiyorum ama değilseniz de kendinize gelin

dollfacepersian

Size çiftleştirmek için küçük olduğunu söylediğim halde çiftleştirdiniz mi?!
Kediniz yaşını doldurmadan erken hamile kalırsa neler olabileceğinden bahsedeyim biraz yavrular ölü doğabilir,içeride kalabilirler,anne doğumu kaldıramayabilir,annenin gelişimi durabilir,anne yavrulara bakmak istemeyebilir. Size o kadar sayfalar dolusu şey yazıldı ve yine çiftleştiricem diye tutturdunuz bari kedinizin çiftleşme yaşına gelmesini bekleseydiniz. Kedinizi hiç tanımadığı/tanımadığınız bir kedi ile yanlız bırakmanız ayrı bir şey zaten. Bu kedinin aşıları tam mı bir hastalığı var mı? Virüs taşıyıcısı mı? Bunları biliyor musunuz en azından?

zehraaozlu

Hanımefendi umarım vurdumduymazlığınızın bedelini kedinizin canıyla, sağlığıyla ödemezsiniz.

sedosayan

evet ama oldumu olmadimi bilmiyorum nasil anlarm

sedosayan

asilari tm