Me-O Sıvı Kedi Ödül Maması

Dobbyko

Selamlar. Kedim 6 aylık me-o sıvı ödül mamalarini çok seviyor. Almak istiyorum ama burda ve m a r k a m a m a da tükenmiş. Başka bildiğim site de yok tren d yol da da satıcılara güvenemiyorum. Sizlerin onerebilecegi
alışveriş yaptığınız başka bir site varsa yardımcı olabilir misiniz yada 6 aylık kedinin yiyebileceği sıvı ödül maması öneriniz varsa onlara da açığım.

13 CEVAP

crnpyrz

Me o'nun deniz taraklısı, miamor multivitaminli ve ciğerli olan, wanpy'nin hangi çeşidini bulursam alıyorum. Yediremediğim şeyleri bunlarla yedirebiliyorum. Gimcat puding de favorimiz. Hep t r e n d yol'dan aldım çiço pet, f rog pet, pati mama satıcılar.

Seymaaacaan

Pet kutusu uygulamasını yükleyip oradan alabilirsiniz. Diğer sitelere göre fiyatı daha uygun ve güvenilir🥰

Palyaco

Kolay.mama pezz.shop buralarda var

Lils

Meo nün sahtesini yapacaklarını sanmam ama e v in e mama, mama cı te y ze güvenilir. Orada satılıyorsa bakabilirsiniz

hannnngggg

meo dan sonra wanpy miamorda var denemedim petlebi ciao churu diye bir marka getirmiş instagramda koreliler’de çok goruyordum denemek için satın aldım bir tık diğerlerinden daha pahalı ama içeriği güzel antioksidan olarak yeşil çay falan bulunuyordu hatırladıgım kadarıya petlebiden alacaksanız ciao churu markasına şans verebilirsiniz

teddybal

G etir' de me-o çeşitleri mevcut. Orijinal ve güvenilir, artısı da hemen geliyor :)
Miamor Kitten Cream'i ben de kullanıyorum tavsiye ederim veteriner önerisi ile yetişkin kedilerime multivitaminli olanı veriyordum sonra yavru kedilerim için de bunu kullandım, çok da seviyorlar. Haftada bir veriyorum bu arada.

https://www.miamor.de/en/product/cat-snack-cream-box-kitten-milk-cream-5x15-g

Ayssgul

Aslında artık çoğu petshopta var meo sıvı ödül maması bakabilirsiniz yaşadığınız şehirde

Seymaaacaan

Pet kutusunda meolar 16tl. Kargosu hep ücretsiz diye biliyorum. Ben oradan almıştım tavsiye ederim

********* çok memnunuz. Onun haricinde *********.com’da gayet iyi🙏🏻💐

Lokumcukk

Pe t t z z s hop da var

Gimlihanim

**********da vardı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Bir bakın isterseniz.

Gimlihanim

K o l a y m a m a yıldızlı yer

Warriorsans

Ben geçenlerde getirden almıştım 15 TL’di 4 ekime özel. 60 TL ye 30 TL indirimim vardı 4 paket 30 TL ye geldi 😅