Kedim Çok Az Yiyor

Merhaba arkadaşlar çok az yiyor normalde de zaten 1 yemek kaşığı verirdim belki biraz fazla ama bu 2 gündür çok az yiyor enerjisi falan gayet yerinde. Ben yine de endişeleniyorum acaba diş çıkarmasından mı kaynaklı anlamadım

5 CEVAP

Lils

Daha 3 aylık enerjisi vs. yerindeyse sıkıntı yok bence. 1 tatlı kaşığı yaş mama verip vs. iştahını kontrol edebilirsiniz genelde bayılıyorlar. Bir paket fazla gelir daha küçük olduğu için o yüzden civardaki bir kediye verebilirsiniz kalanı. İshal yapabiliyor yavrulara fazlası

orhdoner

Merhaba dişleri acıyor ya da diş değiştirme döneminde iştahsızlık olabiliyor genel durumuna bakın gözlemleyin bir sıkıntısı yoksa endişe etmeyin varsa yaş mama ya da haşlama birşeyler verebilirsiniz daha çabuk yer çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda 🙏

@orhdoner @yok kendim haşlama yapıyorum hep zaten severek yerdi kırmızı et ve balıkla ayrı haşlama yaptım ama kırmızı et yedikten sonra hem çok hareketlendi hem de iştahı azaldı anlamadım yani

Palyaco

Ciğer haşlayın birde damak tadı deyissin

Tamamdır yarın da onu yapayım bakalım umarım beğenir