Dört Tane Yavru Kedi

aysekara1

Merhaba herkese... Şimdiden yazmak istedim dört tane yavru ve anneyi kutuya koyup ağzını da bantlayıp parka bırakmışlar sesi duyup hepsini aldım daha çok bebekler sütten kesildiğinde hepsini sahiplendirmek istiyorum. Yoksa sokağa gidecekler ikisi tekir ikisi sarman acaba aranızda sahiplenmek isteyen olur mu??

5 CEVAP

Prenseslady867

Duyarlı davranışınızdan dolayı Allah razı olsun
sahiplendirme sayfasında paylaşırsanız daha çok kişiye ulaşılabilir
Sizin gibi duyarlı şefkatli aileleri olur inşaallah herbirinin

orhdoner

Merhaba Allah razı olsun sizden o şekilde bırakmamışsınız almışsınız ne mutlu size 🙏 Benim iki tane kedim var birisi rahatsız diye alamıyorum üçüncüyü malesef umarım vicdanlı merhametli insanlara denk gelir hepsinin güzel evleri olur Allah kolaylık versin şimdiden 🙏

aysekara1

Nasıl bırakabilir ki insan bende de iki kedi var aldıklarım bir odada kalıyor evdekiler de rahat bırakmıyor kapıda bağırıyorlar umarım hepsine bulurum yuva sağ olun.

orhdoner

Siz de sağolun eklerseniz linkini bana da atın ben de paylaşırım Twitter’da en azından Allah razı olsun tekrardan sizden 🙏

orhdoner

Merhaba arkadaş tuzla da oturuyor yavru kedi istiyor az önce ilan açtı