Idrarda Kan

Kedimin ıdrarinda kan var veterinere goturucem ama aşırı moralim bozuk şuan deneyimi olan varmı bu konu hakkında tedavisi kontorlü nasıl oluyor ınternette hıc bisey anlamadim

8 CEVAP

Sdfgh

idrarda kan önemli bir şey diye biliyorum. Bence internete fazla aldırış etmeyin. Kafanız da karışır durduk yere.

simbakedi

internete hic bakmayin, veterinerinize guveniyorsaniz dediklerini harfi harfine uyun. sadece bundan sonrasinda cok dikkatli olmaniz gerekebilir tekrarlanmamasi icin bu olayin. endiselenmeyin zaten goturdugunuzde tedaviye baslanacaktir. kedimin lenfleri sistiginde 2 hafta agladim losemi oldu, fiv oldu bir sey olacak diye. 5 gun antibiyotik icti ve gecti :D allaha sukur bir sorunumuz da yok. internette neler neler yaziyor ama, ayni insanlarin basim agriyor diye aratip beyin tumoru gormesi gibi. iciniz rahat etmezse baska veterinerleri de arayabilirsiniz

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Büyük ihtimal idrar ve kan tahliline bakılır nerden geliyor diye ona göre ilaç verir size bu arada kızılcık suyu da çok iyi geliyor birisi demişti daha önce idrar yollarında problem varmış bir türlü geçmemiş şırıngayla vermiş 1 hafta geçmiş sıkıntısı umarım ciddi birşey yoktur Allah yardımcınız olsun 🙏

Çok teşekkür ederim

Prenseslady867

Geçmiş olsun umarım önemli bir şeyi yoktur yavrunuzun

Palyaco

Oncelikle veteriner baksın idrar yolu sorunu için brit premiun kuzulu eşsek otlu mamasi ve kizilcik suyu kaynatın aktarda var kizilcik 1 tatlı kaşığı yas mama sıvı puding bunlara karıştırın verin

eneskolon

İnsanlarda böbrek taşı yüzünden oluşan böbrek sorunu kedinizdede olabilir umarım ciddi bir şeyi yoktur

septikbaykus

İdrar yolu enfeksiyonu olabilir misal. Yada böbrek taşı.

Kısır ise kötü / kısır olmayan mama kullanıldıysa o sebep ile olmuştur