Normal Bir Dışkı Mı ?

minnakkediler

Kedimin şu an yaptığı dışkı normal mi ?

14 CEVAP

betulaltundal

Kuru mamayı ıslatıp vermeyi deneyin dedikleri gibi. Yarın da bir veterinere götürün muhtemelen i/d mama verirler bir süre süt vermeyi kesip o mamayla beslemenizi söylerler ve düzelir :) kuru mama şuan ağzına büyük geldiği için istemiyor olabilir biraz zaman tanıyın.

KedimVar

Royal canin baby&mother Cat i deneyin derim. Her ne kadar royal canin önerilen bir marka olmasa da baby&mother Cat in taneleri çok çok uygun boyutta. Kolayca yer.

betulaltundal

hayır daha katı olmalı. Yaş mama çok yiyorsa biraz ara verin ya da başka yediği şeylere dikkat edin. Uzun süredir böyleyse ciddiye almalısınız ama

Alfam

Yeni mj yoksa bi kaç gündür bu şekilde mi yapıyor?

KedimVar

Değil. Daha katı olması lazım. Yaş mama yiyorsa kuru mama vermeye başlayın. Sütle besliyorsanız kuru mamaya geçin yine. Uzun süredir böyleyse vet e götürün.

Değil

minnakkediler

Arkadaşlar bebelac ile su karışımı veriyordum bugüne kadar evde kuru mama da var ama pek yemiyor ne yapabilirim ? Kuru mamayı yemesi için :(

minnakkediler

Zaten 2 gündür bende dün böyle değildi

KedimVar

Kuru mamayı ıslatın.

minnakkediler

Arkadaşlar tekrar sorucam ama kedim daha dün geldi ve 36 saattir falan bizim evde ama hep uyuyor ve oyun oynamıyor ilgisiz napmam lazım acaba normal mi

betulaltundal

Bebelac ve su ishal yapabiliyor. Aptamil devam sütü 0 numarayı deneyebilirsiniz. Benim kızım da bebekken gelmişti ishal olunca veterinere götürmüştüm i/d yaş mama kullanmıştık hemen düzeldi. Sormadan almayın kesinlikle tabi ki. Ne kadarlık şuan? Bebek kediler çok uyur ayrıca hava sıcak olduğu için de normal uyuması.

minnakkediler

Şu an 1.5 aylık kuru mama yemiyor pek fazla arada bir gidip alıyor ama o da çok az 4-5 tane falan :(

Cotontzu_Siri

i/d mamaya gerek yok. önce bebelac'ı kesin, geçmezse vete gidin

Cotontzu_Siri

Hayvan deneyi yapan bir firmaya destek olacağıma, teker teker mama tanelerini keserim. Tabii bu sizin seçiminiz.