Onay İçin Aramadılar

BBulutt06

Benim cumartesi günü verdiğim siparişin üstünden 3 gün geçti ve hala onay için aramadılar daha ne kadar gecikecek?

15 CEVAP

Unabomberr

Cumartesi günü sipariş verdiyseniz haftasonu olduğu için pazartesi kargoya veriliyor. Salı günü ulaşır size.

edadnmzr

Sipariş verildikten sonra siparişlerim kısmında onay bekliyor yazıyor sizden değil ama petlebi tarafından onaylandıktan sonra kargoya veriliyor. 3 gün oldu demişsiniz ama daha dün sipariş vermişsiniz 1 gün olmuş?

orhdoner

Onay için aramıyorlar ki zaten normal de 2 ya da 3 gunde geliyor siparişlerim kısmına bakın orda ne durumda olduğu görünüyor kargoya verildiği ne oldu diye canlı destek var oraya da yazabilirsiniz size dönerler olmazsa konuyla ilgili ☺️

Unabomberr

İlk oluşturulan siparişlerde onay durumu olabilir. Sabah 0850 255 10 01'i arayın yardımcı olurlar.

Sdfgh

o bahsedilen onay petlebinin onayı haftasonu onaylamazlar zaten pazartesi onaylayıp kargoya verirler

Palyaco

Siparislerimde hazirlaniyor yazıyorsa bugün verirler kargoya akşam 18.30 kadar

Palyaco

Kapıda ödeme ile aldıysanız onay bekleniyor yazar bugün onaylanir

BBulutt06

Ama kargoya verilmesi için onay isteniyor diyo

orhdoner

Siz daha sipariş oluşturmadınız mı anlamadım ben

BBulutt06

Oluşturdum adres herşey yazdım ama verilmemiş gözüküyor

BBulutt06

Napıcam şimdi ?

edadnmzr

Hayır ben de geçenlerde ilk kez sipariş verdim kimse onay için aramıyor.

Askbocegii

Ben 1 kere sipariş verdim bu siteden ve beğendim bana normalde sorunsuz gelmişti. Umarım size de en kısa sürede gelir.

Lils

Sizi aramayacaklar. Pazartesi kargoya verirlerse yakında ulaşır size. İstanbul'daki İzmir'e sipariş verdikten sonra 24 saat içinde geliyor mesela.

Prenseslady867

Cuma günü verdiğimiz sipariş halâ hazırlanıyor görünüyor ve benim de ilk siparişim onay için aranmadım
indirimlerden dolayı yoğunluk var galiba