Kedimin Patisinde Sivrilik Var

Merhaba kedimin ön 2 patisinde aadece bir parmağında ufak bi çıkıntı var et beni gibi fotoğraf ekliyorum ne olduğunu bilen var mı?Sonradan çıktı daha önce yoktu acıdığını sanmıyorum dokunduğumda tepki vermiyor ama ne olabilir neden olmuş olabilir

4 CEVAP

tugbaurek

Nasır gibi duruyor çünkü benim kedimin patisinde var bende bilmiyorum ne yapacagımı

Superisi814

Merhaba
Tam olarak nereyi kast ettiginizi anlayamadim.Eger parmaginizin yaninda gorunen sivriligi kast ediyorsaniz, tirnagina benziyor.

Yok tırnak değil pati yatağındaki çıkıntıdan bahsediyorum benim parmağımın solundaki parmağında

Büyümeye devam ediyor mu peki