Hamile Kediler İçin Yaş Mama

Aleynademirtas

Dün oğlumu gezdirirken bahçede iki tane yavru iki tane de hamile kedi gördüm daha 6 7 aylıklar çok üzüldüm oğlum için (köpek) tavuk ciğeri ile mama yapmayı düşünüyordum besleyici bildiğiniz tarif var mı hem oğlum hem de dışardaki kediler için kuru mama veriyorum ama daha sağlıklı olmaları adına evde de bir şeyler yapıp vereyim dedim elimde tavuk ciğeri olduğu için onunla yapmak istiyorum

6 CEVAP

dilanbulent

Youtube'da sağlıklı birçok tarif var onlara bakabilirsiniz çok sağlıklı tarifler var

simbakedi

https://www.instagram.com/reel/CTfIucojJoa/?utm_medium=copy_link
bu mama sutunu artirmak icin bile olsa zaten cok besleyici, imkaniniz varsa cok iyi olur.

mivmiv

Tarif konusunda birşey diyemem netten bulunabilir ama kuru mamada ve yaş mamada yavru için olanlar daha besleyici olur

Aleynademirtas

@simbakedi evet tarifi ben de paylaşmıştım çok güzel bir tarif ama Dana ciğeri diyordu emin olamadım tavuk ciğeriyle yapıp yapmamaktan teşekkür ederim

Aleynademirtas

@simbakedi evet tarifi ben de paylaşmıştım çok güzel bir tarif ama Dana ciğeri diyordu emin olamadım tavuk ciğeriyle yapıp yapmamaktan teşekkür ederim

Aleynademirtas

@dilanbulent YouTubedan da baktım ama bulamadım tavuk ciğeriyle olan evde sadece o var markette yakında yok et tavuk alana kadar elindekilerle bir şey yapmak istiyorum Teşekkürler