Kedimin Karnı Sis Mi

hannnngggg

sanki kedimin karnı sis gibi de gergin gibi de geliyor bana ic parazit dökmüyor dıskısını inceliyorum sizce bir gariplik gözüküyor mu? tam karnı da degil karnının üstü parmagımla gösterdiğim yer

4 CEVAP

mivmiv

Fotodan anlaşılmıyor belki gaz vardır izin veriyorsa ovalayin biraz karnini. Parmağinizin olduğu yerde de gaz olur mu aslinda bilemedim

septikbaykus

Fotoğrafta gözükmüyor ki gözüken kısımda da şişlik var gibi değil. Gaz olabilir üstteki üyenin dediği gibi tabi parazitte olabilir.

Muezzabalim

Parazit olunca ciddi ağız kokusu oluyor ama sizinki parazit gibi durmuyor muhtemelen gaz olabilir ovalayıp ütüyle ısıtılmış havlu koyabilirsiniz karnına veya sıcak su torbası varsa işe yarar rahatlatır üşütmüş olabilir geçmiş olsun hareketlerini ve yeme içme durumunu gözlemleyin negatif bir durum olmadığı sürece korkmanıza gerek yok

hannnngggg

teşekkür ederim cevaplarınız icin