Kısır Erkek Kedim Ereksiyon Oluyor?

dilanbulent

Kedimi kısırlaştıralı 8 ay falan oluyor aşağı yukarı. Son 10 gündür 2 kere yakaladım. Kısır olmasına rağmen neden böyle yapıyor bir sorun mu var? Başına gelen oldu mu daha önce?

8 CEVAP

diablerose

ameliyatta alinmasi gereken dokuyu alirken eger birazi icerde kalmissa boyle olabiliyor diye biliyorum. tabi baska da sebeplerden kaynaklanmis olabilir

AhsenAise

2.5 yaşında 8 ay civarı kisirlastirilmis bir erkek kedi evlat edindik bademe arkadas olsun diyerek,eve geldikten 4 ay sonra aynı şeyi yaptı ,bademle çiftleşmek istedi badem (kısır dişi) karşı koyunca dövmeye başladı bademin psikoloji si bozulmaya başlayınca aldığımız aileye geri gönderdik ,veterinerin bu olayı bize izahı su sekildeydi ( protein oranı yüksek mama ,takviye vitaminler etken olmuş ) daha düşük değerli mama verin ve vitamin vs takviyesi yapıyorsanız bir süre kesin, geçmiş olsun

Palyaco

Kesin ameliyatta tam alamadı bahane uydurmus

septikbaykus

8 ay normal süre değil dilan. 1 ay falan olsa hatta 45 gün olsa tamam diycem. Ereksiyon olduğuna emin misin ?

pablopicasso

Benzer durumlar kısır olmasına rağmen bizde de var.

Hatta veterinerimizle konuştuk. Bir şeyler mi kaldı acaba diye🙄 😁 ancak erkek kedilerin hormonları %20 kısmı böbrek üstü bezlerinde oluyormuş😟 hatta kendisi bizimki de 7 yaşında ama hala aklı bu işlerde diye☺️

Takipteyim

dilanbulent

Dostum valla kızgınlıkta yaptığı gibi şeyini açmış aşağı yukarı sallıyordu yani eminim

septikbaykus

Ne libido varmış herifte ya. Çıkarmış dolaşıyor :D ajhıajhıo