Kedim Yüzüme Atlıyor

Zeytinlicorek

Bugün kedim ben otururken yanıma geldi ve bakmaya başladı. Normalde ben odamdayken yanıma gelip durup bakıyor. Ama bu sefer yüzüme atladı. Sakız çiğniyordum belki dikkatini çekmiştir diye düşünüp çıkardım ama biraz sonra oyun oynarken yine durup yüzüme bakıp atladı. Daha önce olmamıştı sizce sebebi nedir ve nasıl engel olabilirim?

2 CEVAP

betulaltundal

oyun yapıyor. bu şekilde davrandığında şşşt hayır diyin kararlı bir ses tonuyla ve bağırmadan. daha sonra oradan uzaklaşın, oynamayı kesin. yanlış yaptığını anlayacaktır.

Zeytinlicorek

Daha önce yapmadığı için korkmuştum, teşekkürler. :)