Multivitamin Sizce İyimi

Kedime multivitamin aldin fakat bu marka iyimi ne kadar kötü olabilir bilmiyorum ama

5 CEVAP

Renklipati

Resim yüklerken biraz bekleyin geç yükleniyor,hangi marka vitamin acaba,mama kaliteliyse fazla vitamine gerek yok haftada bir iki kere azıcık verebilirsiniz

cat_expert

İlk defa duydum böyle bir vitamin markası.

Proline kullanıyorum vitamin markasida majo

Renklipati

Hiç kullanmadım bu marka vitamini içeriğini de bulamadım netten baktım 12 vitamin 9 mineral yazıyor ama ne içerik detayı yoktu kullanıcı yorumu da bulamadım vets plus vitamini bakabilirsiniz Burdada satılıyor ve baya kullanıcı var bende kullandım bu markayı

Palyaco

Vest plus vitamin guzel bence bunu kullanın kullandınız urunu hiç duymadım