Kediler De Kefir Tüketimi Hakkında

Prenseslady867

ne kadar ve hangi sıklıkla veriyorsunuz ?
Netten inceledim biraz ama sizin görüşlerinizi de önemsiyorum bu konuda

14 CEVAP

orhdoner

Merhaba ben uzun zamandır kullanıyorum memnunum haftada 3 kere 1 yemek kaşığı veriyorum bazı kedilerde ishale neden olabiliyor ilk verdiğinizde daha az verin kontrol edip ona göre devam edersiniz

dilanbulent

Kefiri bilmiyorum da ev yapımı yoğurt veren çok kişi var. Ve sağlıklı da yani. Keşke benim kedim de sevse de ben de yedirebilsem :)

Ev yapımı yoğurdu haftada 2-3 kaşık vermek yeterlidir diye düşünüyorum ama kusura bakmayın kefir hakkında bir şey diyemiyorum

Palyaco

Kefir 1 tatlı kaşığı hergun verebilirsiniz arkadaşlar yogurt verilmez kediye kusturursunuz

Prenseslady867

dilanbulent
öncelikle teşekkür ederim ...
kedim yeni alıştı ev yoğurdu yemeye ama görüş ayrılıklarından dolayı korkarak veriyorum haftada bir yemek kaşığı kadar

Palyaco

1 yemek kaşığı cok deyilmi yogurt tavsiye etmiyorum

Prenseslady867

Çok teşekkür ederim hepinize nette hergün bir yemek kaşığı denilmiş yavru için 1 çay kaşığı yazıyordu...
günlük 1 tatlı kaşığı sıkıntı olmaz diye ümit ediyorum tekrar teşekkür ederim

Gimlihanim

Günde 1 tatlı kaşığı kefir ya da yoğurt verebilirsiniz. Bağırsak florasını düzenler. Yerse çok güzel olur ☺️

septikbaykus

Her gün verebilirsin 1 yemek kaşığı büyük kediler için çok değil. Haftada 2 yada 3 diye bi sınırı yok probiotik şifadır :)

irmtnc3

Her gün azıcık veriyorum bi çay kaşığı kadar

orhdoner

Ben de veterinere sordum kafama göre vermiyorum haftada 3 demişti ondan dolayı diyorum kafama göre söylemiyorum burda hiç birşeyi iyi geliyorsa verin tabi

Miscatt

Ben ev yapımı yoğurt veriyorum çılgınca yiyor bi tatlı kaşığı felan veriyorum. Kefiri @orhdoner den duydum bugün deneyeceğim kısmetse.

orhdoner

Afiyet şifa olsun umarım iyi gelir cnm benim 🥰❤️@misscatt

buseevecan

Kefir kediler için çok sağlıklı bir üründür. Alırken şekersiz olmasına kesinlikle dikkat edin. Özellikle ishal kediler için çok etkili bir üründür , veteriner tavsiyesi ile söylüyorum bunları

Miscatt

@orhdoner inşallah amin ❤️🤲🏻