Kesin Yer Dediğiniz Malt Markası?

Merhaba, uzun süredir gimcat malt kullanıyoruz daha önce trixie markasını denedik ancak yüzüne bile bakmadilar, şimdi bio pet active ve zoovital'in maltlarini denemeyi çok istiyorum içerik olarak gimcat den daha iyiler diye duydum. Bu markaları kullanıp da kedisi yemeyi reddeden var mı yorumlarinizi merak ediyorum, özellikle seçici kedisi olanlar :)

15 CEVAP

dilanbulent

Trixie'nin peynir aromalısı var onu reddeden kediye henüz şahit olmadım.

Renklipati

bio pet acitive yüzüne bakmadı, çok seçici malt konusunda gimcat içinde öyle yemedi sadece denediklerimin arasında zoovital malti tüpten zorlamadan yedi başka alamıyorum bu yüzden..vets Plas da başta biraz yer gibi oldu sonra onuda bıraktı

Palyaco

Vest plus un içeriği değişmiş önceden yemeyen kedim bu içeriğe bayıldı

eneskolon

@palyaco bunu bilmiyordum çok teşekkürler fiyatı çok uygun vets plusun tekrar denemekte fayda var ozaman

Warriorsans

Benim kedim hiç seçici değil gimcat biofeline ve vetsplus markalarını denedim hepsine bayıldı ama seçici kediler için peynirli tavuklu gibi aromalı maltlar oluyor onları deneyebilirsiniz

Palyaco

İçeriği çok güzel olmuş değiştirmişler kedim şimdi daha güzel severek yedi önceden çok siyahtı şimdi daha açık renk ve kokusu deyisik

Kesin yiyebilir diyebileceğim bir marka yok çünkü hiçbirini sevmiyorlar benimkiler.zorla yediriyorum

Oqrenerde06

Gimcat genel de iyi bir tercih peynir aromalısıda var duo olanları onlara da hayır demiyorlar genellikle söylediğiniz markaları ben denedım 2 kedimde yemedi. Sadece gimcat yedirebiliyorum vets plusta 1 hafta yediler sonra onada burun kıvırdılar. İçeriği de değişmiş daha iyi olmuş şikayetler doğrultusunda rengi bile değişmişti daha güzel olmuştu vetsplus.

milkans

GimCat kesinlikle bayılıyorlar

septikbaykus

Trixie +1

Ek olarak zoovital küçük maltı da alternatif olsun. Sevilen bir malttır kendisi

eneskolon

Vets plus trixie kullandım kutusunu getirince saklanıyordu zorla patisine sürerek veriyordum fakat gimcatı çok severek tüketiyor

Cevaplar için çok teşekkürler zoovital küçük boy olanı alıp deneyeyim yoksa yine gimcatten mecbur devam edicez :)

simbakedi

bu arada benim kedim de gimcat yemiyordu. odul cubugu almistim cok sevmisti, ben de odul cubugunun ustune malti surdum. malti yalatmadan da cubugu vermedim. boyle boyle tadina alisti su an tupten de yiyor. malt almadan once boyle bir sey deneyebilirsiniz denemediyseniz. mamaya karistirma riskine girmeyin belki mamadan falan sogur bir de onunla ugrasmayin hic :D

Firuzecik

Gimcat ve vetsplus bizimkilerin isteyerek yedikleri

hannnngggg

kesin yer mi emin değilim trixie 3 tüp bitirdik bir tüp peynir aromali olandı onu daha bir iştahla yiyordu şimdi vets plus deniyoruz onu da yiyor, gerçi benim kedimin kuru mamayla falan isi yok sıvı macun gibi şeylere bayılıyor