Aoç'nde Kayıp Sarman Şaşkın !!!

KedimVar

ANKARA AOÇ'Ne BIRAKTIĞIM SARMAN
Bana ne kadar kızsanız da azdır. Neden böyle bir şey yaptım hala çözemiyorum.
Sanırım kedimin Şaşkın'ın özgür olmasını istedim. Başka kedilerle olsun, çiftleşsin istedim.. Gerçek toprağa işesin istedim.
Evde yalnız kalıyordu, iş seyahatlerim oluyor. ankara'da keçiörende çok kalabalık trafiğin olduğu yeşillikten yoksun bir binada oturuyoruz.
Kısırlaştırmadık 1 yaşında erkek bir sarman.
Üstü sunta kalın kartondan yuvası ve taşıma kafesi ile 27 temmuzda ankara Atatürk Orman çiftliğine sabah Şaşkınımı bıraktım. :((
Bilmeyenler için orası kedilerin karnını bolca yemekle doyurduğu su içtiği, yuva olarak bir çok mekanın olduğu bir yer.
5 gündür hüngür hüngür ağlıyorum 35 yaşında biriyim bunu da bilmenizi isterim.
Eşim ve kızım tatilde. kızım 9 yaşında, hergün şaşkınım nerede öp onu diyor.
Cumartesi öğleden sonra dayanamayıp geri almaya gittim ne yuvası ne de taşıma kafesi nede şaşkınım yoktu. Orada bir çaycı varmış hemen yanına seyyar bir çaydanlık koyup çay satan bir abi.
Onunla konuştum. 2 gün yuvasından çıkmadı dedi. Döner aldım yemedi dedi. Çok çok çok üzgündü dedi. :((
Çaycı abi en son cuma gecesi yani cumartesi sabah 2 de ben eve giderken kutusundaydı dedi.
Çaycı Cumartesi sabah saat 11 yada 12 gibi gelmiş. Ne yuvası be kafesi nede kedim yokmuş, mama kapları duruyordu sadece. Bende cumartesi öğleden sonra geri almaya oraya gelmiştim.
3 gündür aoç'de her yerde, her yerde bağıra çağıra kedimi aradım. Yok bulamadım.
Lütfen alan gören bilen varmıdır. Geri alabilirim. Yada alan kişide kalsın yeterki iyi olduğunu bileyim. Özel bir sarmandır dudağının altında doğum lekesi vardır. Birde dudağının kenarında ufak bir leke vardır.
Ailemde tatilde her gün evde salya sümük ağlıyorum. Şuanda ağlıyorum.
Orada bir sürü kedi var. Başka köpekler var ama kedilere köpejler alışıklar. Hatta yavru kediler de var.
Etrafı tellerle çevrili boş bir ev var, yasak yere girip evin içine bile baktım.

16 CEVAP

Cotontzu_Siri

Ben de katılıyorum. İnşallah başkası almıştır.

KedimVar

Evet lütfen bana kızmayın. Ben sadece paylaştım. Gerçi ona da kızmayın çünkü kendisi de çok çok üzgün. Fotoğraf yok maalesef ama link bu http://forum.petarkadas.com/kayip-ve-bulunan-kedi/ankara-aocampne-biraktigim-sarman

betulaltundal

Ben ilan sahibi arkadaşı saygıyla karşılayamıyorum. Ayrıca bu ilan o kadar yetersiz ki. Petarkadaştaki ilanına yorum yaptım umarım dikkate alır. Allah vere de iyi biri acıyıp almış olsa.

pongul

umarım o adam yerine, kalabileceği yeni güzel bir yuvası olmuştur iyi niyetli birileri aldıysa. ne kadar dengesiz bir söylemi var sanki 5 yaşında çocuk.

KedimVar

Sizlerden ricam başka forumlarada bu yazdıklarımı üyeyseniz paylaşıp destek olmanızdır.

KedimVar

Offf altına alıntı olduğunu yazmıştım çıkmamış :(( tekrar söylüyorum ben sadece paylaştım Şaşkın benim kedim değil. Bu ilanı veren kişi de ben değilim zaten Ankara da da oturmuyorum. Altına alıntı olduğunu yazmıştım fakat çıkmamış.

Alfam

Umarım daha iyi sahip çıkacak ve ondan vazgeçmeyecek biri almıştır

Minnak53

Yazdıklarınızı o kadar çok kızarak ve üzülerek okudum ki ..

Cotontzu_Siri

Petarkadaşta gördüm sizi

Cotontzu_Siri

Tam paylaşacaktım

Cotontzu_Siri

Kedi sizin değil zaten. Sadece paylaşmışsınız. Kedinin sahibi kingkorhan

betulaltundal

ilanının fotoğraflı bir linki var mı? facebookta paylaşalım.

Minnak53

İnstagramda ankarada yaşayan 2 instagram blogu var takipçileri çok fazla dmden yazın paylaşsınlar takipçilerde ankara çoğunluğu biyonikdeli ve evim evim temiz evim kayıtsız kalmaz paylaşım yaparlar ayrıca bu yardımlarımız sarman içindir yaptığınız gerçekten çok itici size hem çok kızgınım hem çok üzgünüm ..

KedimVar

Lütfen bunu bana değil de ilan sahibine yazın ilanın linkini verdim.

Minnak53

Diğer tarafta üyeliğim yok malesef siz diğer tarafa yazabilir misiniz yada buranında linkini oraya kopyalayın arkadaş baksın buradan da