Hangi Mama

Merhaba , ilk defa bir hayvan sahiplendim. Veterinerler kendi sponsor mamaları satmaya çalışıyor. Petshoplar en pahalıyı satmaya çalışıyor. Fiyatı uygun ama köpeğim için de sağlıklı olan bir mama markası önerirseniz çok mutlu olurum.

3 CEVAP

Palyaco

Nature,s vairety guzel sağlıklı içeriği var vitaminleri cok iyi

eneskolon

Kedi besleyen biri olarak firmaların hayvanlar arası mamalarda kalite farkı olacağını düşünüyorum kuru mamalarda bilinen en iyi 2 marka orijen ve acanadır eğer bütçeniz uyarsa bakabilirsiniz onun dışında bozita brit care gibi markalarda kaliteli içeriklerini teker teker kontrol edip kafanıza yatanı alabilirsiniz

septikbaykus

@palyaco katılıyorum ki eski instinct aslında bu marka :) O kadar veremem derseniz proplan alabilirsiniz.