Kedimin Patisinde Sivrilik

Daha öncede sormuştum fakat fotoda pek belli olmamış.İki patisinde de var o sivrilik ne olabilir bilen var mı?

4 CEVAP

Bu durumu yaşayan kimse yok mu??

dilanbulent

Et kalkmış gibi duruyor ben de tam anlayamadım yukarı çıksın da biri yardımcı olur belki

Warriorsans

Veterinere sorun isterseniz en iyisini bilir hiç bilemedim bende yukarı çıksın diye yazıyorum

Zibidicuce

Benim kedimde de var. Vete sorduğumda onların İNSANLARDAKİ GİBİ NASIR OLDUĞUNU, endişe edilecek bir şey olmadığını söyledi. Kesilirse büyür demişti. Başka bir vet de yumuşaması için çok az vazelin sürebilirsin dedi ama kedim çok rahatsız oldu, hiç ellememek en iyisi.