Kedim Kustu

tugbaakalem

Kedim bugün ilk kez kustu malt yemiyor ondan olabileceğini düşündüm ama yine de endişelendim veterinere götüreceğim bilgisi olan var mı

22 CEVAP

edadnmzr

Çok geçmiş olsun umarım hemen iyileşir önemli bir şey yoktur ❤️

tugbaakalem

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah 🙏🏻

Gimlihanim

Bağırsaklarını birşey tıkamış olabilir mi? Belki de malt yemediği için tüy yumağı oluştu midesinde. Bilmeden yorum yapmamız çok da doğru değil. En doğru bilgiyi veterineriniz verecektir. Çok çok geçmiş olsun. Umarım ciddi bişey değildir 🙏🏻

AhsenAise

İp,minik plastik, peçete vs yutmuş olabilir mi
Sanki sindirememis gibi ,@palyaco bin dediği gibi zeytinyağı damlatilmis yaş mama verin ,ve mümkünse veteriner görsün,çok geçmiş olsun

orhdoner

Çok şükür çok geçmiş olsun tekrardan acil şifalar diliyorum 🙏🥰

Palyaco

Küstüğünde içinde kil yumağı varmi varsa ondan ama biraz katı kusmus bir goturun

Zibidicuce

Benim kedim de malt sevmiyor yaş mama ile karıştırıp öyle veriyorum. Birde sevdiği bir vitamin var. Parmağıma malt sıkıp üzerine vitaminden sıkıp o şekilde veriyorum. Vitaminin kokusunu aldığı için malti da yiyor. / kusmugu bana da çok katı geldi. Belki susuz kalmış olabilir. Bir veterinere baktırsanız iyi olur. Çok geçmiş olsun.