Kedim Kustu

tugbaakalem

Kedim bugün ilk kez kustu malt yemiyor ondan olabileceğini düşündüm ama yine de endişelendim veterinere götüreceğim bilgisi olan var mı

22 CEVAP

edadnmzr

Yalnız kedi tüy kusmamış maltla pek ilgili olduğunu sanmıyorum. Ayrıca çok katı kusmuş. Veterinere ulaşın hemen ya da götürün

edadnmzr

Malt yememesin de etkisi olabilir ama dediğim gibi tüy kusmamış. Malt kullanılmayan kediler kustuğunda tüy yumağı kusarlar. Bu başka bir şey ve çok katı. Başka bir fikrim yok en iyi açıklamayı veterineriniz yapacaktır

dilanbulent

Malt sevmiyorsa yaş mamanın içine sıkın öyle yedirin yemesi lazım malt mutlaka kullanılması gereken bir ihtiyaçtır....

septikbaykus

Böyle bir kusmayı sadece malt ile açıklamak bence zorlama olur

Warriorsans

Tüy kusmuşa benzemiyor veterinere götürmelisiniz. En kötü takip edin herhangi bir sıkıntısı yoksa malt da yedirmeye başlayın sevmiyorsa markayı değiştirin patisine sürün yaş mamaya karıştırın bir şekilde yemesini sağlayın

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Umarım ciddi birşey değildir katı kusmuş yavrucak kıyamam

tugbaakalem

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim kliniğe gittik bir problem olmadığı gözlemlemem gerektiğini söyledi hekimimiz, bir şey yutmuş onu çıkarmış olabilirmiş rontgende bir şey görüntülenmedi umarım tekrarlanmaz teşekkür ederim tekrardan🙏🏻

dilanbulent

Malt sevmiyorsa yaş mamanın içine sıkın öyle yedirin yemesi lazım malt mutlaka kullanılması gereken bir ihtiyaçtır....

tugbaakalem

yaş mamanın içine kattigimda da yaş mamayı yemiyor malesef bu duruma çözüm bulamıyorum kedi otu ekecegim

yusufsaygin2

Kullandığınız maltın markasını değiştirebilirsiniz.

Palyaco

Zeytinyağı verin malt yemiyorsa bagirsaktan atar kil yumagini

Palyaco

Günde 1 tatlı kasigi

tugbaakalem

Kedim gayet sağlıklı gözüküyor hareketli o nedenle malt yememesine yordum başka bir fikriniz varsa paylaşabilirsiniz işten çıkınca veterinere götüreceğim

tugbaakalem

İlk kez kustugu için bilemedim açıkçası

tugbaakalem

Teşekkür ederim işten çıkınca götüreceğim