Uygun Kaliteli Mama Önerisi

Nesrn

Merhabalar,
2 tane british cinsi 4 aylık kedim var.doğduklarından beri royal canin ve proplan ile besledim.Annelerinide o şekilde hep besledim hiç mama değişmedim.
Şuan mamalara tekrar zam geldi ve fazlaca kedi olunca malum yetişmek zor oluyor:)
Önerebileceğiniz mama varmıdır?

6 CEVAP

Poncimin

Tahılsız mama arıyorsanız Bozita olabilir. 10 kg fiyatı uyguna geliyor. Düşük tahıllı mama arıyorsanız da Sanabelle bakabilirsiniz. Onun da 10 kg 388 TL civarı. Kilosu 38 TL civarında oluyor.

Palyaco

Bozita kiten 10kg 400 tl

Lils

Brit care kilo 50
Sanabelle kilosu 50
Brit premium 30

Bunun altına düşmeyin bence sağlık problemleri vs. olabilir ama prochoice, mystic, bonacibo var. Bonacibo çok kötü yorum var diğerleri ise çok eski mamalar değil yani ileride ne getireceği belirsiz.

septikbaykus

Tüy dökme ihtimali var ama bozita da fiyat / kalite markasıdır

Warriorsans

Ben bir süre mystic ve n&d karıştırarak kullanmıştım hem uyguna geliyor hemde kedime iyi gelmişti, sadece mystic kullanınca tüy dökme sorunu oluyor. Brit care de önerebilirim indirimde 7 kg aldım henüz denemedim ama içerik başarılı görünüyor.

Nesrn

Obivan Selection Kuzulu Yavru Kedi Maması bunu önerenlerde var acaba bu nasıl bilginiz var mı